Bestuur & Commissies

Bestuur      
Voorzitter  Huub Linders voorzitter@gvv57.nl 06-51421824
Secretaris Daniel Brans secretaris@gvv57.nl 0486-422080 
Penningmeester Vacant penningmeester@gvv57.nl  
Jeugdvoorzitter Maarten Verboom jeugdvoorzitter@gvv57.nl 0486-471347
Bestuurslid technische zaken senioren Matt Danner technischezaken@gvv57.nl 06-52679440
Bestuurslid PR/sponsoring Vacant    
Bestuurslid Accommodatie & Beheer Hein Albers   06-25498827
Bestuursondersteuning      
Ledenadministratie Jan Nuijen ledenadministratie@gvv57.nl 06-41826111
Jeugdbestuur      
Jeugdvoorzitter Maarten Verboom jeugdvoorzitter@gvv57.nl 0486-471347
Jeugdsecretaris Jan Nuijen jan.nuijen@home.nl 06-41826111
Samenwerking jeugdafdelingen Arthur Brussaard a.brussaard@home.nl 0486-420916
Coördinator JO19-klasse   Harrie Veekens  info@veekens.nl 0486-421422
Coördinator ST JO17-klasse Peter Veekens peterveekens@gmail.com 06-55143385
Coördinator ST JO15-klasse Wuf Floor w.floor@hetnet.nl 06-25053230
Coördinator ST JO13-klasse Wuf Floor w.floor@hetnet.nl 06-25053230
Tech. Commissie  Peter Veekens peterveekens@gmail.com 06-55143385
Coördinator JO11-klasse Dave Portier  daveportier@hotmail.com 06-31935749
Coördinator JO9 en JO7-klasse Frans van Lin fransvanlin@hotmail 06-53897106
Coördinator JO9 en JO7-klasse Dennis Rots dennis-mandy@live.nl 06-30960428
Coördinator ST Meisjes-klasse Rene v.d. Venne v.der.Venne1@kpnplanet.nl 06-48757388
Coordinator Keepers Vacature    
Terrein en Materiaal Gert Mulder      06-15608940
       
Sponsorcommissie    
Berna Kamoen info@drukkerijkamoen.nl 06-15401186